Praktiline tööriist: vajadus- ja tulemusindikaatorid

Tõelised maailmamuutjad märkavad vajadusi, mis päriselt eksisteerivad. Tõelised maailmamuutjad otsustavad päriselt tegutseda. Tõelised maailmamuutjad seavad eesmärke, et asjad päriselt paremaks muutuksid.

Kõike seda aitavadki teha tööriistad, millest koosneb Maailmamuutjate register. Oleme otsustanud alljärgnevalt avalikustada ühe nimetatud tööriistadest Exceli tabeli kujul ka eraldiseisvalt.

3889605286_edf4cde6b2_b

Tööriist aitab tööd teha!

Dokument alla laadimiseks: Vajadus- ja tulemusindikaatorid (Maailmamuutjad.ee)

Tabeli eesmärgiks on aidata maailmamuutjatel senisest selgemini tajuda ja konkreetsemalt sõnastada vajadusi ning eesmärke, mille nimelt tegutsetakse.

Tabelist on kindlasti kasu näiteks kõikidel Kodanikuühiskonna Sihtkapitali arenguhüppe taotlusvoorudes kandideerijatel. Nimelt nõutakse taotlusvormis detailset infot ühingu eesmärkide mõõtmise indikaatorite kohta. KÜSK soovitab tabelit kasutada ühena abivahendistest taotluse ettevalmistusel.

Tagasiside tabeli sisule on oodatud: Jaan Aps, Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustik, jaan(at)sev.ee

Kasutusmugavuse osas rõhutame, et tabel on mõeldud eelkõige kasutamiseks veebipõhiselt osana Maailmamuutjad.ee raporti koostamise protsessist, mitte eraldiseisvalt pelgalt Excelis täitmiseks.

Ülal asuvat fotot kasutatakse käesoleval veebilehel Creative Commons CC BY-NC 2.0 litsentsi alusel.